Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

9 500,00 pln

PRZENOŚNIK TAŚMOWY DO PELLETU I INNYCH MATERIAŁÓW SYPKICH

PRZENOŚNIK TAŚMOWY DO PELLETU I INNYCH MATERIAŁÓW SYPKICH - Obraz1PRZENOŚNIK TAŚMOWY DO PELLETU I INNYCH MATERIAŁÓW SYPKICH - Obraz2PRZENOŚNIK TAŚMOWY DO PELLETU I INNYCH MATERIAŁÓW SYPKICH - Obraz3PRZENOŚNIK TAŚMOWY DO PELLETU I INNYCH MATERIAŁÓW SYPKICH - Obraz4PRZENOŚNIK TAŚMOWY DO PELLETU I INNYCH MATERIAŁÓW SYPKICH - Obraz5

Opis

Oferujemy produkowane przez naszą firmę specjalistyczne podajniki taśmowe serii TP-6000 wykonane wg. szwedzkiej technologii produkcji podajników – przenośników do materiałów delikatnych i kruchych.

Oferowana przez nas maszyna stanowi niezbędny element linii technologicznej do produkcji pelletu z biomasy i nie tylko oraz wyprodukowana jest ze sprawdzonych, atestowanych i wysokiej jakości materiałów.

TP-6000 wyprodukowany został głównie jako odbiornik – podajnik pelletu z granulatora do wychładzalnika oraz odbiornik – podajnik pelletu z wychładzalnika do zbiornika buforowego wago-pakowarki.

Odbiór produktu może rozpocząć się z wysokości około 50cm nad poziomem gruntu. Wydanie produktu może nastąpić nawet na wysokości około 3 metrów nad poziomem gruntu, z tym że na zamówienie wysokość wydania można zmodyfikować w czasie produkcji taśmociągu.

W naszym przenośniku NIE WYSTĘPUJE zjawisko podbijania taśmy przenoszonym surowcem jak i substratem wykorzystywanym do jego produkcji.

Wysokość odbioru / wydania materiału można ustawić płynnie dzięki stelażowi na którym zamontowana jest maszyna.

Zasada działania jest bardzo prosta, rolka napędowa ciągnie taśmę uzbrojoną w zgrzebła stalowe uformowane na etapie produkcji pod dany surowiec oraz finalną wysokość jego wydania.

Dodatkowo maszyna posiada możliwość podłączenia zewnętrznego odciągu pyłów odbierającego okruchy transportowanego surowca znajdującego się w przestrzeni pomiędzy taśmą a obudową podajnika ( szczególnie przydatne przy produkcji pelletu opałowego).

UWAGA: ponieważ jesteśmy producentem tego typu podajnika, każdorazowo zalecane jest przeprowadzanie testu na dedykowanym surowcu dostarczonym przez finalnego klienta. Pomoże to w finalnym wykonaniu podajnika oraz wyliczeniu wydajności roboczej.

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE

• Typ produktu – Podajnik taśmowy TP-6000

• Długość robocza – około 6 mb (możliwość modyfikacji na poziome projektowania zamówionej maszyny)

• Szerokość rynny przenośnika – 140 mm

• Przeznaczenie – Transport granulatu świeżego

• Możliwość regulacji odbioru / wydania surowca – Tak , płynnie lub wg. Zamówienia

• Wydajność przenośnika – Wyliczana wg. masy właściwej materiału. Dla pelletu opałowego lub paszowego do 1200 kg/h

• Masa – W zależności od długości podajnika od 170kg

• Moc silnika napędowego: – 400V minimum 250W

Podajnik TP-6000 może również zostać wykorzystany jako wstępny wychładzalnik do świeżego pelletu.

Po zamontowaniu odciągu o właściwej wydajności, przenoszony produkt już na etapie transportu z granulatora może zostać wstępnie wychłodzony.

Udzielamy 12 mcy gwarancji na oferowane przez nas artykuły.

Wystawiamy faktury VAT.

ZAPRASZAMY DO ODBIORU OSOBISTEGO

POLEXIM – Import-Eksport POLAND

36-203 Izdebki 609

woj. Podkarpackie

KONTAKT:

0048 134399355

+48 602436498

+48 606358756

Brak tagów

  

Nr ogł.: 2225c653546a1ef6

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Przenośniki i konwojerzy

Sponsorowane

Zmień język