Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

1,00 pln

Nożyce wyburzeniowe combo Hydraram

Nożyce wyburzeniowe combo Hydraram - Obraz1Nożyce wyburzeniowe combo Hydraram - Obraz2Nożyce wyburzeniowe combo Hydraram - Obraz3Nożyce wyburzeniowe combo Hydraram - Obraz4Nożyce wyburzeniowe combo Hydraram - Obraz5

Opis

Firma Hydraram dynamicznie rozwija się i produkuje od ponad 20 lat osprzęt do użytku w branży wyburzeniowej i recyklingu. Dostarczamy kompletną linię produktów do każdej maszyny w wadze nośnej od 1 do 200 ton.

Naszą specjalizacją jest dostarczanie wysokogatunkowych osprzętów hydraulicznych zwiększających efektywność pracy Państwa maszyn. Produkty marki Hydraram wyróżnia jakość, trwałość i produktywność! Urządzenia Hydraram pracują na całym świecie każdego dnia u wielu międzynarodowych firm w sektorach takich jak inżynieria lądowa, firmy zajmujące się rozbiórkami i wyburzeniami, przetwarzaniem złomu, recyklingiem i leśnictwem.

Nożyce wyburzeniowe serii HCS to urządzenia charakteryzujące się dużą wszechstronnością dzięki zastosowaniu szczęk tnąco – kruszących wyposażonych dodatkowo w długie noże do cięcia stali zbrojeniowej. Takie rozwiązanie umożliwia realizację różnych zadań takich jak wyburzanie, kruszenie, cięcie betonu z dużą ilością stali zbrojeniowej oraz odzysk stali z kruszonego materiału.
Dostępnych jest 6 modeli dla nośników od 10 do 86 ton.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

www.hydraram.com.pl
e-mail: biuro@torin.com.pl

Nr ogł.: 55863497dde7b7c5

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Części i akcesoria

Sponsorowane

Zmień język