Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

3 590,00 pln

KONTENER TK 800 L

KONTENER TK 800 L - Obraz1KONTENER TK 800 L - Obraz2KONTENER TK 800 L - Obraz3KONTENER TK 800 L - Obraz4KONTENER TK 800 L - Obraz5KONTENER TK 800 L - Obraz6KONTENER TK 800 L - Obraz7KONTENER TK 800 L - Obraz8KONTENER TK 800 L - Obraz9

Opis

PRZYDATNE Informacje podczas zakupu:

1. występuje kilka kategorii blachy tej samej grubości. To, że kontener wykonano z 3 lub 4 mm nie znaczy, że będzie nam służył wiele lat.

2. wszystkie nasze kontenery wyposażamy w dwa systemy wyładowcze, które gwarantują jednocześnie efektywność i bezpieczeństwo pracy.

3. Kontener po wyładunku samoczynnie powraca do pozycji wyjściowej.

4. istotnym elementem konstrukcji jest obejma, która uniemożliwia spadnięcie z ramion wózka widłowego podczas wyładunku.

5. kontener posiada szereg systemowych zabezpieczeń takich jak np. bolce stabilizujące wyładunek na nierównym terenie oraz zawleczkę gwarantującą kontrolowany wyładunek.

6. kontener samowyładowczy dodatkowo wyposażono we wzmocnienia w miejscach narażonych na zgniecenia i uderzenia.

7. pojemnik posiada specjalnie przystosowane podkładki, które gwarantują żywotność blachy, z której wykonana jest podstawa.

8. po odkręceniu podkładek można zamontować zestaw kołowy z uniwersalnym rozstawem śrub o różnej dopuszczalnej nośności.

9. opcjonalnie po ówczesnym poinformowaniu na etapie produkcji istnieje możliwość przystosowania kontenera do transportu wózkiem paletowym.

10. podstawa kontenera jest zabezpieczona od frontowej strony przed niechcianym wysunięciem się wideł i uszkodzeniem pojemnika w pozycji otwartej. Wykonana jest z blachy o grubości od 3 – 8 mm.

11. gwarancja wynosi 12 miesięcy z opcją przedłużenia do 24 miesięcy

12. na życzenie Klienta dołączamy instrukcję obsługi.

Każdy pojemnik naszej produkcji możemy wyposażyć w: podwójne dno z blachy perforowanej do odsączania chłodziwa, zestaw kołowy, kranik spustowy, rączkę do manewrowania, linkę wyładowczą oraz co ważne, zawsze rozważymy Twój pomysł innowacyjności

Do wszystkich kontenerów samowyładowczych istnieje możliwość montażu pokrywy dwustronnej, która zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Na specjalne życzenie, możemy przystosować pokrywę do zamykania jej na kłódkę ( w celu ochrony zawartości kontenera przed innymi warunkami, niż atmosferyczne :))

Nr ogł.: 5036418685ddeda8

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język