Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

272 250,00 pln

WYCINARKA LASEROWA YAG ATMS 1530 650W / Idealna krawędź – Sprawdź!

Opis

Wycinanie laserem to precyzyjny i dokładny proces technologiczny. Krawędzie wyciętego przedmiotu nie wymagają dalszej obróbki wykańczającej. Bardzo skuteczny przy cięciu metali i powierzchni metalowych. Laserem możemy również ciąć plastik, szkło oraz drewno. Wycinanie laserem zapewnia nam szybką prędkość obróbki. Dzięki zastosowaniu japońskich silników servo firmy Panasonic otrzymujemy doskonałą jakość i dokładność cięcia przy szybkich i gwałtownych ruchach maszyny.

Cena : od 272250,- netto

UWAGA, zapewniamy:

Mobilność urządzenia – urządzenie znajduje się na kółkach transportowych, dzięki czemu bez problemu można zmieniać jego miejsce.

Swobodę obsługi – urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było komfortowe w użyciu dla operatora, prosty dostęp do układu optycznego oraz elementów ruchomych zapewnia prostą i szybką eksploatację oraz konserwację.

Elastyczność montażu – niezbędne podzespoły możemy dostarczyć w częściach i montować na miejscu (np. gdy prześwit bramy/drzwi nie jest wystarczający do instalacji maszyny w całości).

Szkolenie – podczas odbioru szkolimy z zakresu obsługi urządzenia i oprogramowania oraz z zakresu eksploatacji i konserwacji urządzenia.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś ? Potrzebujesz innej maszyny? Napisz do nas !

Firma ATMSolutions jako producent maszyn CNC zajmuje się personalizowaniem urządzeń oraz rozwiązań technologicznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Posiadamy bogate doświadczenie, które wypracowaliśmy podczas wielu wdrożeń.

Tysiące naszych maszyn pracuje na całym świecie !

Brak tagów

  

Nr ogł.: 1985d5268587aa92

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Lasery

Sponsorowane

Zmień język
Left Menu Icon