Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

29 000,00 pln

Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew***

Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz1Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz2Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz3Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz4Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz5Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz6Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz7Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz8Wielopiła LIGNUMA WP 500 ***StanDrew*** - Obraz9

Opis

– w magazynie
– instrukcja obsługi, certyfikat CE
– rok produkcji 2004
– oryginalny lakier

PARAMETRY TECHNICZNE:

– silnik główny 30 kW
– silnik posuwu 1,25 kW
– prędkość posuwu regulowana na motoreduktorze
– max. średnica tarczy 350 mm
– wysokość cięcia max. 145 mm
– dwie rolki dolne ciągnące
– średnica wrzeciona 70 mm
– szerokość cięcia 450 mm
– trzy rolki przed i za piłą
– szerokość materiału max. 500 mm

Gabaryty:

– dł./szer./wys. 230 x 140 x 170 cm
– waga 1000 kg

Wielopiły są maszynami wykorzystywanymi w przemyśle drzewnym, głównie do rozcinania pryzm, ale i nie tylko. Maszyny tego typu mogą rozcinać deski na mniejsze elementy oraz wycinać lamele. Zasada działania maszyny jest bardzo prosta, posiada ono wrzeciono umiejscowione w centralnym punkcie maszyny w osi poziomej. Na którym zakłada się narzędzia w postaci tarcz. Weilopiły w zależności od przeznaczenia mogą mieć jedno bądź dwa wrzeciona. W tym drugim przypadku urządzenie ma większe możliwości rozkroju. Porównując przede wszystkim grubość materiału. Dodatkowym atutem maszyn z dwoma wałami jest uzyskanie mniejszego rzazu. Kolejnym głównym podziałem maszyn jest sposób posuwu materiału. Można rozdzielić je na posuw wałowy oraz posuw gąsienicowy. Podczas rozkroju piła z posuwem wałowym, materiał przesuwany jest poprzez wały górne i dolne w zależności od konstrukcją mogą one być pędne wszystkie albo tylko dolne. Urządzenia z gąsienicą przesuwają drewno za jej pomocą a rolki umieszczone w korpusie dociskają materiał do niej. Dobór maszyny uzależniony jest przede wszystkim od przeznaczenia. Należy zastanowić się nad tym czy rozcinane będą jedynie elementy do paletówki czy też deski z drogiego drewna egzotycznego. Wszystko to może wpłynąć na wybór maszyny.

Możliwość doposażenia maszyny w:

– odciągi trocin – różne rodzaje
– węże odciągowe – różne średnice
– turbiny – różne moce
– frezy / GLOBUS lub FABA/

– możliwość sprawdzenia na miejscu zakupu oraz transportu
– wysyłamy maszyny w każdy zakątek kraju
– możliwość pozostawienia innej maszyny w rozliczeniu

Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: http://www.standrew.pl/

Podane ceny są cenami netto.
Netto 29000 zł
Brutto 35670 zł

Cena netto podana dla transakcji międzynarodowych EX, klientów z UE posiadających NIP EU.

Do 16 000 zł robimy kredyt na OŚWIADCZENIE – dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE !

Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne.

Oferujemy sprzedaż – Zamianę – Skup – RATY – Leasing.
Na naszej stronie przedstawiamy ogromny wybór maszyn dostępnych na magazynie. Prezentujemy około 1000 sztuk maszyn stolarskich i tartacznych, nowych i używanych o najwyższym standardzie renomowanych europejskich producentów.

Oferujemy: grubościówki, wyrówniarki, piły taśmowe, piły tarczowe, piły poprzeczne i formatowe, szlifierki, wiertarki, strugarki czterostronne, traki, klockarki, rębaki do odpadów i zrzyn, brykieciarki, linie przemysłowe, obrzynarki, odciągi, okleiniarki, optymalizerki, ostrzarki, prasy, wielopiły, wyrówniarki.

Nr ogł.: 77660e563c9286ac

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Wielopiły

Sponsorowane

Zmień język