Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

599 500,00 pln

Ultramocny laser czyszczący Weni Solution CLM PRO 1000 W

Ultramocny laser czyszczący Weni Solution CLM PRO 1000 W - Obraz1Ultramocny laser czyszczący Weni Solution CLM PRO 1000 W - Obraz2Ultramocny laser czyszczący Weni Solution CLM PRO 1000 W - Obraz3

Opis

Ultramocny laser czyszczący Weni Solution CLM PRO o mocy 1000W, to prawdopodobnie najsilniejszy i najszybszy laser czyszczący dostępny na rynku. Usuwa nawet wiele warstw zabrudzeń jednocześnie. Urządzenie jest gotowe do pracy w niezwykle szybkim tempie, jednocześnie zachowując najlepszą jakość działania.

Niezawodny w usuwaniu zabrudzeń z takich materiałów jak metal, drewno, guma czy kamień, bez uszkodzeń powierzchni czyszczonej.

Bezkontaktowo usuwa między innymi rdzę, farbę, żywicę, olej i inne zabrudzenia. Może być wykorzystany do odnawiania zardzewiałych części samochodowych, restaurowania drewnianych elementów, usuwania brudu z narzędzi czy oczyszczania rusztowań.

Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Model jest mobilny, wyposażony w wygodną w obsłudze głowicę z poręcznym uchwytem. Jej specjalna konstrukcja zapewnia odporność na wstrząsy oraz pozwala zachować najlepszą jakość wiązki laserowej.

W trosce o spokój i bezpieczeństwo naszych klientów, dodajemy bezpłatną polisę Weni Care oraz całą gamę możliwości finansowania i profesjonalne doradztwo. Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami!

Podana cena jest kwotą netto.

Biuro Obsługi Klienta: 77 433 71 30
bok@weni.eu
weni.eu

Nr ogł.: 358612e2560805a2

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język