Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

2 790,00 pln

TK 600 PREMIUM kontener samowyładowczy

TK 600 PREMIUM kontener samowyładowczy - Obraz1TK 600 PREMIUM kontener samowyładowczy - Obraz2TK 600 PREMIUM kontener samowyładowczy - Obraz3TK 600 PREMIUM kontener samowyładowczy - Obraz4TK 600 PREMIUM kontener samowyładowczy - Obraz5TK 600 PREMIUM kontener samowyładowczy - Obraz6TK 600 PREMIUM kontener samowyładowczy - Obraz7

Opis

Pojemnik z koszem obracanym typu TK 600 przeznaczony jest do zbierania, magazynowania oraz transportowania różnego rodzaju materiałów.

Doskonale sprawdza się on w warsztatach, magazynach, halach produkcyjnych, składach złomu i wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba szybkiego opróżnienia zawartości pojemnika.

Pojemnik konstrukcyjnie jest dostosowany do transportowania go wózkiem widłowym lub opcjonalnie wózkiem paletowym po doposażeniu pojemnika w dodatkowe podstawki.

Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi precyzyjnie podstawić pojemnik w miejsce jego załadunku lub rozładunku, co w przypadku hal i parków maszynowych o ograniczonej przestrzeni jest bardzo ważne.

Opcjonalnie istnieje możliwość na życzenie klienta dodatkowo wyposażanie pojemnika w kółka jezdne, co znacznie zwiększa jego mobilność i uniwersalność.

Podstawowymi częściami składowymi pojemnika z koszem uchylnym są: podstawa o konstrukcji umożliwiającej współpracę z widłami wózka widłowego oraz kosz ładunkowy.

Konstrukcja tych elementów zapewnia możliwość bezwładnego przechylania się kosza w celu jego opróżnienia oraz bezwładny jego powrót do pozycji wyjściowej po jego rozładunku z wykorzystaniem jedynie pochyłu masztu wózka widłowego.

Pojemnik został wyposażony w zbijakowo-cięgnowy zespół odblokowywania zamka kosza, który pozwala operatorowi wózka obsługiwanie go bez konieczności wychodzenia z
kabiny.

Aby nie doszło do przypadkowego zwolnienia zamka pojemnik posiada blokadę, która zabezpiecza przed niechcianym odblokowaniem zamka podczas magazynowania lub transportu.

Podczas przechylania się kosza i jego rozładunku następuje automatyczne podnoszenie obejmy co zabezpiecza pojemnik przed jego zsunięciem się z wideł.

Przedmiotem ogłoszenia jest pojemnik 600 litrowy wykonany z blachy o grubości 3 mm.

Wymiary:

Pojemność:
600 Litrów

Wymiar:
864 x 1450 x 884 mm

Waga:
160 kg

Grubość blachy:
3mm

Magazyn: Zwoleń woj. mazowieckie

Rafał: 735 99 55 28

2790 zł netto

Aktualne ceny znajdziecie Państwo na stronie: www. kontenery lobo. pl

Nr ogł.: 5135ef3204446196

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język