Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

3 390,00 pln

Szufla mechaniczna do widlaka wzmocniona

Szufla mechaniczna do widlaka wzmocniona - Obraz1Szufla mechaniczna do widlaka wzmocniona - Obraz2Szufla mechaniczna do widlaka wzmocniona - Obraz3

Opis

Oferowana szufla mechaniczna produkowana jest na potrzeby zgarniania , transportu i wyładunku materiałów sypkich takich jak: węgiel, gruz, piasek, żwir, złom, odpady, kruszywo, trociny, szkło, plastik, aluminium, czy trocin.

Szuflą można również odśnieżyć lub zepchnąć śnieg z placu budowy lub parkingu.

Szufla produkowana jest z blachy o grubości 5 mm, dodatkowo wzmacniana jest płaskownikami i profilami dzięki czemu wydłużona została jej żywotność oraz efektywność w ciężkich warunkach pracy.

Obsługa jest bardzo prosta, zakładamy szuflę na widły wózka, zgarniamy docelowy materiał, transportujemy go w miejsce przeznaczenia oraz przy użyciu specjalnej dźwignie zwalniamy szuflę umożliwiając jej opróżnienie. Istnieje możliwość montażu specjalnej linki, która ułatwi korzystanie z urządzenia bez opuszczania kabiny wózka widłowego.

W naszej ofercie znajduje się dwa rodzaje szufli mechanicznych, różniące się pojemnością.

Oferujemy:

Szuflę nr. I: – o szerokości 1,2 m – o pojemności 0,76 m3 – wykonaną z blachy o grubości 5 mm – o wadzę 252 kg

Szuflę nr. II – o szerokości 1,6 m – o pojemności 1,01 m3 – wykonaną z blachy o grubości 5 mm – o wadzę 287 kg

Nasza szufla dostępna jest w kolorach z palety RAL, która przed malowaniem jest czyszczona mechanicznie przez śrutowanie a następnie nakładana jest na nią podwójna warstwa farby.

Filmik instruktażowy, który przedstawia sposób użytkowania szufli mechanicznej znajdą Państwo w serwisie youtube pod nazwą „Szufla mechaniczna do wózka widłowego firma Lobo Zwoleń”

Cena: 3390 zł netto

Zachęcam do kontaktu:

Rafał Potucha

735 99 55 28

Aktualne ceny znajdziecie Państwo na stronie: www. kontenery lobo. pl

Nr ogł.: 7305f158cf8b618e

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język