Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

1,00 pln

Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM

Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz1Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz2Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz3Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz4Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz5Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz6Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz7Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz8Szczęki kruszące wyburzeniowe HYDRARAM - Obraz9

Opis

Hydraram HRP to specjalnie zaprojektowane hydrauliczne szczęki obrotowo-kruszące do wstępnego wyburzania budynków i recyklingu. Obracany pierścień eliminuje siły na koparce, a maszyna jest mniej obciążona. Kształt szczęk kruszących zaprojektowany tak, aby zmiażdżyć beton tak skutecznie, jak to tylko możliwe. Dzięki stalowym nożom z tyłu szczęki może w łatwy sposób ciąć stal zbrojeniową. Zostały wykonane z odpornej na ścieranie stali HARDOX-400 o wyjątkowo wysokiej odporności na zużycie.

Dodatkowe zalety:

– szczęki kruszące posiadają wymienne zęby
– zostały wyposażone w zawór regeneracji oleju ( Speed Valve ) zapewniający wyjątkowo szybkie cykle robocze
-posiada wytrzymałą podwójną łożyskowaną głowicę obrotową i udoskonalony silnik obrotowy

W swojej ofercie posiadamy szczęki w wersji z obrotem, bez obrotu i z magnesem o wadze od 1000 kg do 27 000 kg pasujące do maszyn w przedziale wagowym od 9 – 250 ton.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

www.hydraram.com.pl
e-mail: biuro@hydraram.com.pl

Nr ogł.: 9675e26f103addd3

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Części i akcesoria

Sponsorowane

Zmień język