Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

264 000,00 pln

Stacjonarny rębak bębnowy Skorpion 650 EB/2 – „Teknamotor Sp. z o.o.”

Stacjonarny rębak bębnowy Skorpion 650 EB/2 - Stacjonarny rębak bębnowy Skorpion 650 EB/2 - Stacjonarny rębak bębnowy Skorpion 650 EB/2 - Stacjonarny rębak bębnowy Skorpion 650 EB/2 - Stacjonarny rębak bębnowy Skorpion 650 EB/2 - Stacjonarny rębak bębnowy Skorpion 650 EB/2 -

Opis

Rębak Skorpion 650 EB jest stacjonarnym rębakiem bębnowym przeznaczonym do zrębkowania zrzyn o płaskiej powierzchni, okrąglaków, różnego rodzaju odpadów tartacznych i meblarskich o szerokości do 650 mm.

System tnący urządzenia stanowi bęben z 2, 3 lub opcjonalnie 4 nożami tnącymi oraz jeden nóż podporowy. Konstrukcja osadzenia noża podporowego (wysuwany z korpusu rębaka) pozwala na bardzo szybki jego obrót lub wymianę (nóż jest ostrzony na czterech krawędziach). Zastosowane noże wykonane są ze stali narzędziowej odpornej na tępienie co przekłada się na długi czas eksploatacji. Ilości noży na bębnie oraz średnica otworów zastosowanego sita pozwala na uzyskanie zrębka o wymaganej wielkości. Materiał wsadowy transportowany jest do gardzieli rębaka za pomocą siedmiu zębatych rolek podających napędzanych dwoma motoreduktorami.

Rębak standardowo wyposażony jest w główny silnik elektryczny wolnoobrotowy. Silnik ten w odróżnieniu od wysokoobrotowego charakteryzuje stabilniejsza praca i większy moment obrotowy. Przy tej samej mocy silnik osiąga większe przeniesienie energii oraz poprzez powiększenie średnicy koła pasowego na silniku głównym – wydłuża się żywotności pasków klinowych. Napęd urządzenia stanowi silnik elektryczny o mocy 90 (110 lub 132) kW.

Rębak wyposażony jest w elektroniczny system kontroli pracy, który automatycznie zapobiega przeciążeniu układu tnącego, poprzez czasowe zatrzymanie układu podającego.

Skorpion 650 EB może współpracować zarówno z taśmowymi, jak również wibracyjnymi systemami załadowczo-transportowymi. Podstawowy zestaw urządzeń stanowi rębak, szafa sterownicza oraz opcjonalnie transporter załadowczy i transporter odbiorczy.

Gabaryty (dł. x szer. x wys.) 3000 x 1620 x 1400 (+600)* [mm]
Waga 5400** [kg]
Ilość noży 2 tnące + 1 podporowy, 3 tnące + 1 podporowy, 4 tnące + 1 podporowy
Szybkość podawania do 31,5 [mb/min]
Wydajność zrębkowania do 50*** [m3/h]
Szerokość zrębka od 20 do 40, od 15 do 25, od 10 do 20 [mm]
Wymiary wlotu (szer. x wys.) 650 x 250 [mm]
Średnica bębna tnącego 600 [mm]
Sposób podawania transporter taśmowy lub wibracyjny
Moc silnika głównego 90 (opcja 110 lub 132) [kW]
Moc silników podających 2 szt. x 4 [kW]
Moc silnika przy transporterze odbiorczym 2,2 [kW]

()* – konstrukcja podwyższająca
()** – waga zależy od wyposażenia (bęben, silnik)
()*** – wydajność zależy od ilości noży na bębnie, wielkości oczek w sicie, mocy silnika, rodzaju rozdrabnianego odpadu, sposobu załadunku

Wyposażenie standardowe:
– szafa sterownicza
– elektroniczny system anty przeciążeniowy

Wyposażenie opcjonalne:
– podajnik załadowczy
– podajnik odbiorczy
– regulacja szybkości podawania

Podana cena jest kwotą NETTO, za rębak (90kW) na podwyższeniu z szafą sterowniczą dodatkowo należy doliczyć koszt zakupu transporterów (zależnie od zamawianej długości).

Zapewniam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Dowozimy maszyny do klienta i przeprowadzamy szkolenie z obsługi i konserwacji.

www.teknamotor.pl

Nr ogł.: 41960e3f01a410e8

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Rębaki

Sponsorowane

Zmień język