Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

15 000,00 pln

Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą

Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz1Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz2Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz3Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz4Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz5Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz6Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz7Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz8Rębak rozdrabniacz do gałęzi z wyrzutnikiem i workownicą - Obraz9

Opis

Oferujemy rębaki do gałęzi Polexim GTS-1500E napędzane silnikiem spalinowym benzynowym o mocy 15KM.

Maszyny są wyprodukowane w Polsce na naszej firmie. Są ulepszoną wersją podobnych maszyn dostępnych na rynku importowanych z Chin.

Na etapie projektowania maszyny uwzględniono sugestie naszych klientów, którzy na co dzień używają podobnych maszyn. Dzięki nim zbudowaliśmy maszynę bezpieczną, łatwą w serwisie codziennym, wytrzymałą oraz praktycznie bezawaryjną.

Maszyna posadowiona jest na podwoziu jednoosiowym o szerokich kołach które znacznie ułatwiają ręczne przestawianie maszyny w terenie.

Podpory podwozia jezdnego mogą zostać złożone do transportu po uprzednim przyczepieniu dyszla transportowego do pojazdu ciągnącego rębak (np. mikrociągnika, quada itp).

Wyrzutnik zrębki jest przymocowany do korpusu rębaka na zawiasach co ułatwia codzienny serwis maszyny tj. czyszczenie , wymiana noży .

Komin wyrzutnika został wyprodukowany podobnie jak w oferowanych przez naszą firmę rębakach napędzanych dużymi silnikami Diesla lub WOM ciągników rolniczych. Jest on obrotowy 360 stopni oraz posiada stabilną regulację przesłony wyrzutnika. Do wykonania obrotu wyrzutnika nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia (np. klucze nastawne).

Wyrzutnik posiada na wyposażeniu przystawkę służącą do zawieszania worków siatkowych aby uzyskana zrębka była od razu pakowana do worków.

Kosz wsadowy materiału posiada dźwignię bezpieczeństwa po naciśnięciu której następuje natychmiastowe wyłączenie silnika spalinowego rębaka.

Rębak ten w porównaniu do podobnych maszyn znajdujących się na rynku, posiada wmontowane sprzęgło odśrodkowe dzięki któremu łatwiej odpala się silnik. Sprzęgło stanowi również zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe rębaka.

Uchwyt transportowy posiada dwie funkcje. Służy do przemieszczania maszyny w terenie a w czasie pracy uchwyt odchyla się w kierunku silnika gdzie stanowi jego osłonę przed rozdrabnianym materiałem gałęziowym.

Podstawowe parametry techniczne maszyny

• Rozdrabniacz POLEXIM GTS-1500E

• SILNIK – LONCIN lub inny na zamówienie, Benzynowy, 15KM chłodzony powietrzem. Czterosuwowy

• Rozruch – Rozruch ręczny oraz ze stacyjki. W zestawie akumulator 12V

• Typ rozdrabniacza – Bębnowy

• Ilość noży – 2 tnące oraz przeciwostrze

• Wymiar noża – 300 x55 x 6mm

• Szerokość wsadu – 465 x 345 mm

• Masa urządzenia około 200 kg.

DODATKOWO W ZESTAWIE:

• Klucz do świec;

• Nauszniki i okulary ochronne BHP;

• Instrukcja obsługi i zasady BHP w języku Polskim;

Udzielamy 12 mcy gwarancji na oferowane przez nas artykuły.

Zamówiony towar wysyłamy firmą spedycyjną.

ZAPRASZAMY DO ODBIORU OSOBISTEGO

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY KATALOGOWEJ: http://polexim24.pl/

POLEXIM – Import-Eksport POLAND

36-203 Izdebki 609

woj. Podkarpackie

Tel/Fax 0048 13 43 99 355

Tel Kom. +48 606 358 756; +48 602 436 498

Nr ogł.: 7975c5d33d22848c

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Rębaki

Sponsorowane

Zmień język