Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

12 000,00 pln

Przesuwna hydraulicznie KOSIARKA bijakowa szerokość 155 cm

Przesuwna hydraulicznie KOSIARKA bijakowa szerokość 155 cm - Obraz1Przesuwna hydraulicznie KOSIARKA bijakowa szerokość 155 cm - Obraz2Przesuwna hydraulicznie KOSIARKA bijakowa szerokość 155 cm - Obraz3Przesuwna hydraulicznie KOSIARKA bijakowa szerokość 155 cm - Obraz4Przesuwna hydraulicznie KOSIARKA bijakowa szerokość 155 cm - Obraz5

Opis

Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 155 CM niemieckiej firmy JANSEN

Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy – w zestawie) natomiast układ hydrauliczny ( siłownik dwustronnego działania do przesuwu bocznego kosiarki) zasilany jest z wyjścia hydrauliki zewnętrznej ciągnika ( zasilanie i powrót).

Kosiarki bijakowe służą do skoszenia oraz jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco – bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.

Kosiarka posiada układ zawieszenia oraz przekładnię umożliwiającą współpracę z ciągnikami posiadającymi tylni TUZ oraz siłownik hydrauliczny umożliwiający boczne przesuwy aparatu tnąco – rozdrabniającego.

Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty) na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.

DANE TECHNICZNE

– MODEL: WOMBAT 155 / szerokość koszenia 155cm

– TYP BIJAKA: Łopatka 800g, 24szt

– UKŁAD ZAWIESZENIA: TUZ Kat.I oraz Kat.II

– MINIMALNA MOC CIĄGNIKA: 30 KM

– NAPĘD: WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

– MASA: 360 kg

– DŁUGOŚĆ PRZESUWU: 35 cm w obrębie stołu

Ten model posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.

Dodatkowo rozwiązanie to sprawa że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie

Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą. Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.

Udzielamy 12 mcy gwarancji na oferowane przez nas artykuły.

Wystawiamy faktury VAT.

P. U. H. POLEXIM

36-203 IZDEBKI 609

TEL/FAX 0048 13 43 99 355

TEL KOM. +48 606 358 756; +48 602 436 498

Nr ogł.: 4355c62c65a2a23e

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Narzędzia rolnicze

Sponsorowane

Zmień język