Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

4 490,00 pln

Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka

Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz1Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz2Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz3Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz4Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz5Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz6Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz7Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz8Pojemnik metalowy 1.5m3 do widlaka - Obraz9

Opis

Pojemnik z koszem obracanym typu TK 1500 przeznaczony jest do zbierania, magazynowania oraz transportowania różnego rodzaju materiałów.

Doskonale sprawdza się on w warsztatach, magazynach, halach produkcyjnych, składach złomu i wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba szybkiego opróżnienia zawartości pojemnika.

Pojemnik konstrukcyjnie jest dostosowany do transportowania go wózkiem widłowym lub opcjonalnie wózkiem paletowym po doposażeniu pojemnika w dodatkowe podstawki.

Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi precyzyjnie podstawić pojemnik w miejsce jego załadunku lub rozładunku, co w przypadku hal i parków maszynowych o ograniczonej przestrzeni jest bardzo ważne.

Opcjonalnie istnieje możliwość na życzenie klienta dodatkowo wyposażanie pojemnika w kółka jezdne, co znacznie zwiększa jego mobilność i uniwersalność.

Podstawowymi częściami składowymi pojemnika z koszem uchylnym są: podstawa o konstrukcji umożliwiającej współpracę z widłami wózka widłowego oraz kosz ładunkowy.

Konstrukcja tych elementów zapewnia możliwość bezwładnego przechylania się kosza w celu jego opróżnienia oraz bezwładny jego powrót do pozycji wyjściowej po jego rozładunku z wykorzystaniem jedynie pochyłu masztu wózka widłowego.

Pojemnik został wyposażony w zbijakowo-cięgnowy zespół odblokowywania zamka kosza, który pozwala operatorowi wózka obsługiwanie go bez konieczności wychodzenia z
kabiny.

Aby nie doszło do przypadkowego zwolnienia zamka pojemnik posiada blokadę, która zabezpiecza przed niechcianym odblokowaniem zamka podczas magazynowania lub transportu.

Podczas przechylania się kosza i jego rozładunku następuje automatyczne podnoszenie obejmy co zabezpiecza pojemnik przed jego zsunięciem się z wideł.

Przedmiotem ogłoszenia jest pojemnik 1500 litrowy wykonany z blachy o grubości 3 mm.

Wymiary:

Pojemność:
1500 Litrów

Wymiar:
1544 x 1803 x 1066 mm

Waga:
264 kg

Grubość blachy:
3mm

Magazyn: Zwoleń woj. mazowieckie

Rafał: 735 99 55 28

4490 zł netto

Aktualne ceny znajdziecie Państwo na stronie: www. kontenery lobo. pl

Nr ogł.: 8485f046c0d888f3

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Spalinowe

Sponsorowane

Zmień język