Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

33 957,00 pln

Ploter laserowy CO2 ATMS 1390 DUO /2x szybsza praca!

Opis

Ploter laserowy DUO CO2 marki ATMSOLUTIONS o polu roboczym 1300×900 [mm] został wyposażony w dwie głowice laserowe. Jest urządzeniem, które idealnie sprawdza się w zastosowaniach profesjonalnych w takich dziedzinach jak: reklama, produkcja odzieży, dekoracja mebli/opakowań, itp. Wyposażony został w rezonator laserowy CO2 o mocy 80 W (szeroki zakres proponowanych akcesoriów pozwala na dobór zasilania o dowolnej mocy, m.in. 60, 100, 130, 150, 180, 200, 400 [W]).

Wprowadzenie do konstrukcji 2 głowic pozwala na cięcie materiałów 2-krotnie szybciej, dzięki czemu zwiększamy efektywność pracy. Każdej głowicy przypisana jest oddzielna tuba.

Cena : od 33957,- netto

UWAGA, zapewniamy:

Mobilność urządzenia – urządzenie znajduje się na kółkach transportowych, dzięki czemu bez problemu można zmieniać jego miejsce.

Swobodę obsługi – urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było komfortowe w użyciu dla operatora, prosty dostęp do układu optycznego oraz elementów ruchomych zapewnia prostą i szybką eksploatację oraz konserwację.

Elastyczność montażu – niezbędne podzespoły możemy dostarczyć w częściach i montować na miejscu (np. gdy prześwit bramy/drzwi nie jest wystarczający do instalacji maszyny w całości).

Szkolenie – podczas odbioru szkolimy z zakresu obsługi urządzenia i oprogramowania oraz z zakresu eksploatacji i konserwacji urządzenia.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś ? Potrzebujesz innej maszyny? Napisz do nas !

Firma ATMSolutions jako producent maszyn CNC zajmuje się personalizowaniem urządzeń oraz rozwiązań technologicznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Posiadamy bogate doświadczenie, które wypracowaliśmy podczas wielu wdrożeń.

Tysiące naszych maszyn pracuje na całym świecie !

Brak tagów

  

Nr ogł.: 5875d6cb78a02eee

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Inne

Sponsorowane

Zmień język
Left Menu Icon