Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

5 700,00 pln

Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA

Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA - Obraz1Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA - Obraz2Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA - Obraz3Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA - Obraz4Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA - Obraz5Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA - Obraz6Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA - Obraz7Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA - Obraz8

Opis

– Na magazynie
– Po przeglądzie technicznym
– Stan bdb
– Produkcja Polska – LIGNUMA

– ROK PRODUKCJI 2005

Ostrzarka ta służy do ostrzenia zębów pił taśmowych. W przypadku wyposażenia ostrzarki w ściernicę modułową o szerokości 22m z pokryciem borazonowym należy ściśle przestrzegać zaleceń w ostrzeniu pił przypisanych do określonego profilu tarczy.

Zamawiający przed odbiorem określa jakich piły będzie używałÂ i do swojej maszyny otrzymuje właściwą ściernicę oraz krzywkę. Ostrzenie innych pił spowoduje zniszczenie ściernicy.

Sposób użytkowania:

Piłę taśmową przeznaczoną do ostrzenia układa się na prowadnicy obwodowej oraz w suporcie prowadzącym piłę. W strefie ostrzenia piła taśmowa mocowana jest w uchwycie. Ściernica zamocowana jest bezpośrednio na wałku silnika elektrycznego. Regulacja skoku ściernicy odbywa się przy pomocy nakrętki regulacyjnej. Krzywka realizuje napęd ruchów posuwowych ostrzonej piły. Krzywka uzyskuje napęd od silnika elektrycznego, którego prędkość regulowana jest z pulpitu sterowniczego.

Krzywka steruje również mechanizmem skokowego przesuwu (o wielkość podziałki międzyzębnej) ostrzonej piły. Skok ostrzonej piły taśmowej regulowany jest przy pomocy śruby regulacyjnej.

Piła taśmowa w trakcie ostrzenia chłodzona jest płynem obróbkowym, który podawany jest w strefę obróbki przez pompę, a następnie spływa do zbiornika.

Prowadzimy sprzedaż na raty tylko 0,5 % msc. Realizujemy w ciągu 15 minut. Szybka procedura i minimum formalności.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO.

Podane ceny są cenami netto.

Cena netto podana dla transakcji międzynarodowych, klientów z UE posiadających NIP UE.

Aktualna oferta na naszej stronie internetowej: www.standrew.pl

Brak tagów

  

Nr ogł.: 6465e22c8c40e5a3

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Ostrzałki

Sponsorowane

Zmień język