Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

5 700,00 pln

Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew

Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew - Obraz1Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew - Obraz2Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew - Obraz3Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew - Obraz4Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew - Obraz5Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew - Obraz6Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew - Obraz7Ostrzarka do pił taśmowych LIGNUMA *** StanDrew - Obraz8

Opis

– Na magazynie
– Po przeglądzie technicznym
– Stan bdb
– Produkcja Polska – LIGNUMA

– ROK PRODUKCJI 2005

Ostrzarka ta służy do ostrzenia zębów pił taśmowych. W przypadku wyposażenia ostrzarki w ściernicę modułową o szerokości 22m z pokryciem borazonowym należy ściśle przestrzegać zaleceń w ostrzeniu pił przypisanych do określonego profilu tarczy.

Zamawiający przed odbiorem określa jakich piły będzie używałÂ i do swojej maszyny otrzymuje właściwą ściernicę oraz krzywkę. Ostrzenie innych pił spowoduje zniszczenie ściernicy.

Sposób użytkowania:

Piłę taśmową przeznaczoną do ostrzenia układa się na prowadnicy obwodowej oraz w suporcie prowadzącym piłę. W strefie ostrzenia piła taśmowa mocowana jest w uchwycie. Ściernica zamocowana jest bezpośrednio na wałku silnika elektrycznego. Regulacja skoku ściernicy odbywa się przy pomocy nakrętki regulacyjnej. Krzywka realizuje napęd ruchów posuwowych ostrzonej piły. Krzywka uzyskuje napęd od silnika elektrycznego, którego prędkość regulowana jest z pulpitu sterowniczego.

Krzywka steruje również mechanizmem skokowego przesuwu (o wielkość podziałki międzyzębnej) ostrzonej piły. Skok ostrzonej piły taśmowej regulowany jest przy pomocy śruby regulacyjnej.

Piła taśmowa w trakcie ostrzenia chłodzona jest płynem obróbkowym, który podawany jest w strefę obróbki przez pompę, a następnie spływa do zbiornika.

Możliwość doposażenia maszyn w :

– odciągi trocin – różne rodzaje
– węże odciągowe – różne średnice
– turbiny – różne moce
– frezy / GLOBUS lub FABA/

– możliwość sprawdzenia na miejscu zakupu oraz transportu
– wysyłamy maszyny w każdy zakątek kraju
– możliwość pozostawienia innej maszyny w rozliczeniu

Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: http://www.standrew.pl/

Podane ceny są cenami netto.
Netto 5700 zł
Brutto 7011 zł

Cena netto podana dla transakcji międzynarodowych EX, klientów z UE posiadających NIP EU.

Do 16 000 zł robimy kredyt na OŚWIADCZENIE – dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE !

Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne.

Oferujemy sprzedaż – Zamianę – Skup – RATY – Leasing.
Na naszej stronie przedstawiamy ogromny wybór maszyn dostępnych na magazynie. Prezentujemy około 1000 sztuk maszyn stolarskich i tartacznych, nowych i używanych o najwyższym standardzie renomowanych europejskich producentów.

Oferujemy: grubościówki, wyrówniarki, piły taśmowe, piły tarczowe, piły poprzeczne i formatowe, szlifierki, wiertarki, strugarki czterostronne, traki, klockarki, rębaki do odpadów i zrzyn, brykieciarki, linie przemysłowe, obrzynarki, odciągi, okleiniarki, optymalizerki, ostrzarki, prasy, wielopiły, wyrówniarki.

Nr ogł.: 6465e22c8c40e5a3

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Ostrzałki

Sponsorowane

Zmień język