Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

8 200,00 pln

Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer

Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz1Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz2Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz3Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz4Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz5Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz6Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz7Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz8Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer - Obraz9

Opis

Ostrzarka Wood-Mizer jest urządzeniem napędzanym jednofazowym asynchronicznym silnikiem elektrycznym o mocy 018 kW i obrotach znamionowych 2800 obr/min. Silnik ten charakteryzuje się długim okresem bezawaryjnej pracy ze względu na brak szczotek i komutatorów. Jest zatem najlepszym rozwiązaniem dla ostrzarek gdzie obecność ścierniwa opiłków metalu oraz oleju dyskwalifikuje inne napędy.

Ostrzarkę Wood-Mizer charakteryzuje łatwość zakładania i zdejmowania brzeszczotu.W momencie zakładania brzeszczotu można odchylić do tyłu głowicę ostrzącą a dodatkowy uchwyt na docisku brzeszczotu pozwala na łatwe jej włożenie i dociśnięcie. Skrzynka elektryczna wraz z elementami sterującymi została zainstalowana z prawej strony ostrzarki umożliwiając w ten sposób swobodny dostęp operatorowi.

Prowadzimy sprzedaż na raty tylko 0,5 % msc. Realizujemy w ciągu 15 minut. Szybka procedura i minimum formalności.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO.

Podane ceny są cenami netto.

Cena netto podana dla transakcji międzynarodowych, klientów z UE posiadających NIP UE.

Aktualna oferta na naszej stronie internetowej: www.standrew.pl

Brak tagów

  

Nr ogł.: 585e22c62e637d7

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Ostrzałki

Sponsorowane

Zmień język