Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

8 200,00 pln

Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew

Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz1Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz2Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz3Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz4Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz5Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz6Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz7Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz8Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer *** StanDrew - Obraz9

Opis

Ostrzarka Wood-Mizer jest urządzeniem napędzanym jednofazowym asynchronicznym silnikiem elektrycznym o mocy 018 kW i obrotach znamionowych 2800 obr/min. Silnik ten charakteryzuje się długim okresem bezawaryjnej pracy ze względu na brak szczotek i komutatorów. Jest zatem najlepszym rozwiązaniem dla ostrzarek gdzie obecność ścierniwa opiłków metalu oraz oleju dyskwalifikuje inne napędy.

Ostrzarkę Wood-Mizer charakteryzuje łatwość zakładania i zdejmowania brzeszczotu.W momencie zakładania brzeszczotu można odchylić do tyłu głowicę ostrzącą a dodatkowy uchwyt na docisku brzeszczotu pozwala na łatwe jej włożenie i dociśnięcie. Skrzynka elektryczna wraz z elementami sterującymi została zainstalowana z prawej strony ostrzarki umożliwiając w ten sposób swobodny dostęp operatorowi.

Możliwość doposażenia maszyn w :

– odciągi trocin – różne rodzaje
– węże odciągowe – różne średnice
– turbiny – różne moce
– frezy / GLOBUS lub FABA/

– możliwość sprawdzenia na miejscu zakupu oraz transportu
– wysyłamy maszyny w każdy zakątek kraju
– możliwość pozostawienia innej maszyny w rozliczeniu

Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: http://www.standrew.pl/

Podane ceny są cenami netto.
Netto 8200 zł
Brutto 10086 zł

Cena netto podana dla transakcji międzynarodowych EX, klientów z UE posiadających NIP EU.

Do 16 000 zł robimy kredyt na OŚWIADCZENIE – dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE !

Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne.

Oferujemy sprzedaż – Zamianę – Skup – RATY – Leasing.
Na naszej stronie przedstawiamy ogromny wybór maszyn dostępnych na magazynie. Prezentujemy około 1000 sztuk maszyn stolarskich i tartacznych, nowych i używanych o najwyższym standardzie renomowanych europejskich producentów.

Oferujemy: grubościówki, wyrówniarki, piły taśmowe, piły tarczowe, piły poprzeczne i formatowe, szlifierki, wiertarki, strugarki czterostronne, traki, klockarki, rębaki do odpadów i zrzyn, brykieciarki, linie przemysłowe, obrzynarki, odciągi, okleiniarki, optymalizerki, ostrzarki, prasy, wielopiły, wyrówniarki.

Nr ogł.: 585e22c62e637d7

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Ostrzałki

Sponsorowane

Zmień język