Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

35 000,00 pln

Odciąg wyciąg dymu spawalniczego filtrowentylacja do plazmy lasera

Odciąg wyciąg dymu spawalniczego filtrowentylacja do plazmy lasera - Obraz1Odciąg wyciąg dymu spawalniczego filtrowentylacja do plazmy lasera - Obraz2Odciąg wyciąg dymu spawalniczego filtrowentylacja do plazmy lasera - Obraz3

Opis

Oferujemy NOWE urządzenia filtrowentylacyjne przeznaczone do odpylania powietrza przy procesach produkcyjnych. Urządzenia najczęściej znajdują zastosowanie przy zabiegach:

– Spawania
– Wypalania plazmowego / gazowego
– Wycinania laserowego
– Szlifowania
– Śrutowania i piaskowania
– Cięcia na piłach
– Obróbki mechanicznej tworzyw sztucznych

Stacjonarne urządzenia Fresh Air znajdują zastosowanie w systemach wentylacji wielostanowiskowych oraz ogólnej wentylacji hali produkcyjnej.

Zasada działania

Zanieczyszczona powietrze zasysane jest do komory filtrów patronowych. Zanieczyszczenia odkładają się na powierzchni zewnętrznej filtrów . Oczyszczone powietrze wyrzucane jest przez wentylator na zewnątrz filtra. Skuteczność oczyszczania wynosi 99,9%, dzięki temu oczyszczone powietrze można zawrócić z powrotem do wewnątrz pomieszczeń roboczych.

Filtry patronowe regenerowane są automatycznie impulsami sprężonego powietrza przez specjalne wysokoprzepływowe 1,5 calowe elektrozawory. Impuls sprężonego powietrza powoduje oderwanie się zanieczyszczeń osadzonych na powierzchni filtra i opadanie ich na dno pojemnika na pył. Wymagane jest przyłącze sprężonego powietrza o ciśnieniu 4-6 bar.

Standardowe wyposażenie obejmuje programowalny sterownik PLC umożliwiający ustawianie czasów automatycznego oczyszczania filtrów patronowych.

Dane techniczne modelu FA9000/6:
– Wydajność max, 9000m3/h
– Podciśnienie max, 2700Pa
– Pobór mocy, 5,5kW
– Napięcie, 3x400V
– Ilość wkładów filtracyjnych, 6szt.
– Masa, 950kg

Zapraszamy do kontaktu w celu weryfikacji i dopasowania odpowiedniego urządzania dla Twoich potrzeb.

Nr ogł.: 1545cf8fb6b1da27

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język