Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

282 000,00 pln

OD RĘKI! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus

OD RĘKI! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Obraz1OD RĘKI! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Obraz2OD RĘKI! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Obraz3

Opis

DOSTĘPNY OD RĘKI! Ostatnia sztuka w tej cenie!

* ubezpieczenie Weni Care gratis
* szkolenie i instalacja w cenie

Model wycinarki laserowej Weni Solution 3015G Basic z otwartym stołem, o polu roboczym 3000x1500mm, dwoma liniami gazu sterowanymi automatycznie oraz o mocy lasera Raycus 2000W.

Wszystkie osie napędzane są poprzez silniki serwo marki Schneider, które charakteryzują się wysoką dokładnością oraz wytrzymałością. Urządzenie posiada wydajny laser, funkcję autofocus, stabilne oprogramowanie CypCut z funkcją NESTINGU (automatyczna optymalizacja rozmieszczenia projektów na materiale), podwójny system chłodzenia, układ smarowania oraz system odpylania.

Tnie: stal nierdzewną, stal węglową, aluminium, miedź, srebro, złoto, mosiądz i inne stopy metali.

Seria Basic w standardzie zawiera komputer, w konfiguracji zapewniającej funkcjonalność urządzenia, dwie linie gazu, odciąg spalin, podstawowe czujniki krańcowe oraz zabezpieczenie programowe.

Model WS3015G Basic to podstawowa seria naszych wycinarek fibrowych, kierowana do klientów ze średnio nakładową produkcją. Model G to dobry kompromis pomiędzy wielkością roboczą, a ceną.
W trosce o spokój i bezpieczeństwo naszych klientów, do każdego zakupionego lasera fibrowego dodajemy bezpłatną polisę Weni Care oraz całą gamę możliwości finansowania i profesjonalne doradztwo. Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na prezentację urządzenia w naszym showroom’ie! Jeśli nie mogą Państwo przyjechać osobiście, prosimy o zgłoszenie materiałów do testów i wysłanie ich do nas na adres Podolska 18, 48-303 Nysa.

Podana cena jest kwotą netto.

Zapraszamy do kontaktu!
Biuro Obsługi Klienta: 77 433 71 30
weni.eu

Nr ogł.: 886612616deb9cb5

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Lasery

Sponsorowane

Zmień język