Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

27 500,00 pln

Niszczarka do odpadów poprodukcyjnych ZEIGE 300+

Opis

Niszczarka ZEIGE 300+

Ta niszczarka jest bardzo wytrzymała i niezawodna. Wszystko zostało obliczone i skonstruowane tak, aby wytrzymać duże obciążenia wymagane do rozdrabniania plastiku.
Większość przemysłowych systemów mielenia wymaga fazy mielenia i fazy granulacji. Dzięki regulowanym siatkom ta maszyna jest w stanie zrobić jedno i drugie!
Ta niszczarka została również zaprojektowana tak, aby była łatwa do czyszczenia.
Granulacja jest możliwa tylko przy użyciu tego młynka, ale ten etap nadal będzie nieco wolniejszy niż w przypadku dedykowanego granulatora przemysłowego. Ta maszyna jest przeznaczona głównie do szlifowania.
Maszyna może zmielić dowolny plastik o dowolnym kształcie, który mieści się między ostrzami. Przetestowaliśmy go z HDPE, PP i PS. Niszczarka nie ma ograniczeń co do grubości. Jeśli kawałek plastiku jest zbyt gruby, ostrza nie będą się strzępić, ponieważ maszyna jest zaprojektowana tak, aby plastik nie mógł zakleszczyć maszyny (zależy to od mocy silnika). PP, HDPE, PS od 0,7 mm do 12 mm zostały pomyślnie przetestowane. Folie są zbyt cienkie i ślizgają się między ostrzami. Gumy, opony i materiały termoutwardzalne nie zostały przetestowane.
Można uzyskać różne frakcje: duże 0-30 mm, średnie 0-10 mm, małe 0-7 mm.
Aby uzyskać te rozmiary, należy użyć odpowiedniej siatki. Zainstaluj sito 7mm dla małych płatków lub sito 10mm dla średniej wielkości. Większe rozmiary można uzyskać bez użycia sita. W zależności od wielkości materiału wejściowego może być konieczne kilkukrotne rozdrobnienie, aby uzyskać żądany rozmiar.
Cała energia potrzebna do rozdrabniania plastiku pochodzi z silnika elektrycznego. Więcej energii oznacza większą wydajność i mniejsze płatki. Rozdrabniacz dwuwałowy działa z niską prędkością i wysokim momentem obrotowym, dlatego silnik musi spełniać te wymagania.
W naszej maszynie zastosowano silnik o mocy 4kW – dzięki temu możliwe będzie pełne wykorzystanie możliwości rozdrabniacza.
Maszyna jest wyposażona w sprzęgło zapobiegające szybszemu zużyciu innych elementów.
Rolka o średnicy 45mm zapewnia, że mechanizm nie odkształci się.
Maszyna dostępna w kilku wariantach, w zależności od potrzeb klienta dobierzemy odpowiedni rozmiar noży oraz silnika.

Dane Techniczne:

Wymiary mechanizmu: 300x250mm
Wymiary wlotu, część górna: 515x480mm
Napęd maszyny: 1x3KW (silnik elektryczny)
Transmisja napędu: bieg
Sprzęgło: brak
Liczba wałów napędowych: 2 szt.
Liczba noży: 26 szt.
Grubość noży: 6 mm
Wymiary maszyny: 1670x1410x600mm
Wydajność: 40 kg/h
Budowa: lekka obudowa

Podana cena jest ceną brutto produktu.
Zapraszamy do kontaktu !

Nr ogł.: 390616d716f4ecf0

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Recykling

Sponsorowane

Zmień język