Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

67 500,00 pln

Najpopularniejszy mobilny rębak tarczowy Skorpion 160 SD – Teknamotor

Najpopularniejszy mobilny rębak tarczowy Skorpion 160 SD - Teknamotor - Obraz1Najpopularniejszy mobilny rębak tarczowy Skorpion 160 SD - Teknamotor - Obraz2Najpopularniejszy mobilny rębak tarczowy Skorpion 160 SD - Teknamotor - Obraz3Najpopularniejszy mobilny rębak tarczowy Skorpion 160 SD - Teknamotor - Obraz4Najpopularniejszy mobilny rębak tarczowy Skorpion 160 SD - Teknamotor - Obraz5

Opis

Rębak SKORPION 160 SD to najlepszy wybór dla firm komunalnych i drogowych, posiada duże możliwości przerobowe przy niewielkich gabarytach, pozwalających na wygodne używanie maszyny w terenie miejskim i na poboczach dróg przy sezonowych wycinkach.

Jest to najpopularniejszy rębak stosowany przez Przedsiębiorstwa Robót Drogowych.

Wysoką wydajność tej maszyny osiągamy poprzez użycie tarczowego układu tnącego oraz silnika KOHLER Command PRO EFI ECH980 o mocy 38 KM, spełniający najnowszą normę emisji spalin – Stege V. Jest to dwucylindrowy benzynowy silnik chłodzony powietrzem, zabudowany maską. W celu utrzymania kilkugodzinnej, ciągłej pracy rębaka, zainstalowany jest w nim zbiornik paliwa o pojemności 40 l. Gardzieli rębaka o wymiarach 285 mm szerokość i 180 mm wysokość pozwala na rozdrabnianie gałęzi wraz z konarami i odrostami (z liśćmi i z igliwiem), a także okrągłego drewna do średnicy 16 cm.

W rębaku Skorpion 160 SD, układ tnący stanowi tarcza wyposażona w 2 noże tnące, współpracująca z 2 nożami podporowymi. Noże tnące w tych rębakach są ostrzone obustronnie, co pozwala na obracanie ich o 180 stopni, zwiększa to ich żywotność o 100% w stosunku do standardowych rozwiązań.

Tarcza rębaka spełnia również zadanie wentylatora i wyrzuca uzyskany zrębek przez rurę wyrzutową z możliwością ustawienia jej w jakimkolwiek kierunku na pełnym promieniu 360 stopni.

System podawania materiału składa się z układu 2 rolek wciągających napędzanych osobnymi silnikami hydraulicznymi z pompy hydraulicznej zamontowanej na rębaku.

Nad bezpieczeństwem operatora rębaka czuwa linkowy wyłącznik bezpieczeństwa, który poprzez pociągnięcie linki w dowolną stronę powoduje zatrzymanie hydraulicznego układu podawczego.

W standardzie jest on wyposażony w elektroniczny system No-stress, który automatycznie zapobiega przeciążeniu układu napędowego, poprzez czasowe zatrzymanie układu podającego. System ten ma wbudowany licznik motogodzin.

Rębak Skorpion 160 SD otrzymał europejską homologację, która pozwala na rejestrację maszyny i dopuszczenie do ruchu drogowego.

Rębak wyposażony jest w hamulec najazdowy i postojowy, LED-owe oświetlenie drogowe oraz do wyboru zaczep kulisty lub oczkowy.

Proponowane przez nasze przedsiębiorstwo mobilne rębaki tarczowe „Skorpion” to gwarancja niezawodności, a także wysokiej wydajności. Do produkcji ich wykorzystujemy oryginalne i sprawdzone części składowe, dzięki czemu urządzenie może bez obaw pracować przez wiele lat. Charakteryzują się one prostotą wykonania i łatwością obsługi.

Gabaryty (DxSxW) 3700 x 1760 x 2250 [mm]
Waga 950 [kg]
Ilość noży 2 tnące + 2 podporowe
Szybkość podawania do 33 [mb/min]
Wydajność zrębkowania do 12 [m3/h]
Szerokość zrębka od 9 do 11 [mm]
Średnica tarczy 550 [mm]
Wymiary gardzieli (SxW) 285 x 180 [mm]

DANE TECHNICZNE SILNIKA
Model KOHLER Command PRO EFI ECH980
Pojemność skokowa 999 [cm3]
Moc silnika 38 [KM]
Rodzaj chłodzenia -powietrze
Rodzaj paliwa -benzyna
Pojemność zbiornika paliwa 40 [l]
Rozruch elektryczny

Wyposażenie standardowe:
– Licznik motogodzin.
– Koło zapasowe.
– Rura wyrzutowa ze ślimakową obrotnicą 360°, deflektor.
– LED-owe oświetlenie drogowe.
– System antyprzeciążeniowy No-Stress

Wyposażenie opcjonalne:
– Podwyższenie rury wyrzutowej.

Produkt Polski.

Podana cena rębaka jest kwotą NETTO – wystawiamy faktury VAT.
Zapewniam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Dowozimy maszyny do klienta i przeprowadzamy szkolenie z obsługi i konserwacji.

Więcej na www.teknamotor.pl

Nr ogł.: 79260e3fda5a5159

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Rębaki

Sponsorowane

Zmień język