Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

450 000,00 pln

Mobilny Węzeł Betoniarski

Mobilny Węzeł Betoniarski - Obraz1

Opis

Mobilny węzeł betoniarski Mix Master – 30 to najnowszy projekt departamentu innowacji ELKON, umożliwiający produkcję betonu zgodnego z międzynarodowymi standardami w prosty i ekonomiczny sposób. Idealnie nadaje się do realizacji małych projektów ze stosunkowo niewielkim zapotrzebowaniem na beton lub w takich miejscach, gdzie dowóz betonu jest nie opłacalny
Mobilny węzeł betoniarski Mix Master – 30 może rozpocząć produkcję w ciągu kilku dosłownie godzin od dojechania na nowy plac budowy. Główne zalety ultra mobilnego węzła betoniarskiego:
– Szybka instalacja bez konieczności użycia dużego dźwigu (2 godziny)
– Nie ma potrzeby wylewania betonowych fundamentów, wystarczy utwardzone podłoże lub płyty drogowe
– Mała powierzchnia potrzebna do instalacji
– Niskie koszty transportu lokalnego (możliwość załadunku do standardowego TIR, razem z systemem załadunku cementu z worków)
– Możliwość produkcji betonu bez wyrabiania zezwoleń – węzeł nie jest trwale związany z gruntem
– Produkcja betonu na miejscu budowy – redukcja kosztów związanych z transportem materiałów / betonu
– Transport za pomocą przyczepy (posiada hak do holowania, może być w opcji wyposażony w oświetlenie i hamulce)
– wysoka jakość i precyzja produkcji każdej partii betonu
– standardowa konfiguracja dostępna od ręki z magazynu

SZCZEGÓŁY

Wszystkie elementy ultra mobilnego węzła betoniarskiego Mix Master – 30 – zbiorniki na kruszywo (2 lub 4), mieszalnik (talerzowy lub planetarny), zasobniki wagowe wody, cementu i dodatków chemicznych (1-2), pompa wody (węzeł sam pobiera wodę np.
ze zbiornika 1000l.), panel kontrolno-zasilający, zainstalowane są na przyczepie wyposażonej w oś i koła. Instalacja maszyny możliwa jest nawet na bardzo małej powierzchni, bez wykorzystania dźwigu, a produkcję betonu można rozpocząć już w godzinę po dotarciu na plac budowy. Mix Master – 30 pozwala na produkcję betonu w każdym miejscu, gdzie zajdzie taka potrzeba. Dzięki precyzyjnemu systemowi wagowemu i systemowi automatyzacji, który kontroluje proces produkcji, wytworzony beton spełnia wszystkie międzynarodowe wymogi. Wskaźniki wagowe ponadto posiadają możliwość legalizacji pierwotnej WE.

Węzeł może zostać wyposażony w mieszalnik talerzowy lub planetarny, w zależności od życzenia klienta, oraz w dwa lub cztery zbiorniki na kruszywo, każdy o pojemności 5 m³.

Mix Master – 30 przystosowany jest do pracy z mobilnymi lub stacjonarnymi pompami betonu. Dzięki opcji instalacji taśmy rozładunkowej, możliwe jest wyładowywanie betonu bezpośrednio do betoniarki lub na samochód wywrotkę. W zależności od warunków dostarczania cementu możliwe jest użycie systemu rozładunku z worków lub silosu.

Opcjonalnie także węzeł może być wyposażony w pilot zdalnego sterowania, kraty przesiewowe na zasobnikach kruszyw, laptop z software z drukarką do wydruku potwierdzeń naważeń.

Z powodzeniem kilka firm w Polsce produkuje już beton i stabilizację od ponad 1 roku w ilościach ok 150-200m3 dziennie, zapraszamy do kontaktu, prześlemy niezbędne referencje. Posiadamy magazyn części zamiennych oraz mobilny serwis węzłów betoniarskich na terenie Polski.

Firma ELKON to światowy producent betoniarni (z ponad 40letnim doświadczeniem) doceniany przez największych producentów betonu w Polsce jak i zagranicą. W swojej ofercie posiada węzły stacjonarne (o wydajności do 360m3/godz), mobilne (o wydajności do 150m3/godz), szybko przestawne (o wydajności do 120m3/godz), skręcane silosy na cement, systemy recyklingu betonu, stacjonarne pompy do betonu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych zaawansowanych technologii produkcji i materiałów z których wykonujemy maszyny, odwiedź stronę www.ElkonPolska.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie +48 608 208 208 lub e-mailowo: biuro@ElkonPolska.pl

Brak tagów

  

Nr ogł.: 2015ce2646be0216

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Narzędzia budowlane

Sponsorowane

Zmień język
Left Menu Icon