Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

15 000,00 pln

MOBILNY ODKURZACZ SPALINOWY DO LIŚCI, MOC SILNIKA 15 KM, WĄŻ SPIRO FI 200 MM, DŁUGOŚĆ 3 MB

MOBILNY ODKURZACZ SPALINOWY  DO LIŚCI, MOC SILNIKA 15 KM, WĄŻ SPIRO FI 200 MM, DŁUGOŚĆ 3 MB - Obraz1MOBILNY ODKURZACZ SPALINOWY  DO LIŚCI, MOC SILNIKA 15 KM, WĄŻ SPIRO FI 200 MM, DŁUGOŚĆ 3 MB - Obraz2MOBILNY ODKURZACZ SPALINOWY  DO LIŚCI, MOC SILNIKA 15 KM, WĄŻ SPIRO FI 200 MM, DŁUGOŚĆ 3 MB - Obraz3MOBILNY ODKURZACZ SPALINOWY  DO LIŚCI, MOC SILNIKA 15 KM, WĄŻ SPIRO FI 200 MM, DŁUGOŚĆ 3 MB - Obraz4MOBILNY ODKURZACZ SPALINOWY  DO LIŚCI, MOC SILNIKA 15 KM, WĄŻ SPIRO FI 200 MM, DŁUGOŚĆ 3 MB - Obraz5

Opis

Posiadamy w ciągłej ofercie handlowej spalinowe odkurzacze do liści niemieckiej marki JANSEN

Oferujemy nowoczesny odkurzacz do zbierania liści i drobnych zanieczyszczeń jak śmieci, ścinki trawy czy drobne patyczki , napędzany silnikiem spalinowym o mocy 15kM.

Urządzenie dzięki swojej konstrukcji może być przemieszczane na dwa sposoby. Wyposażenie odkurzacza w zaczep, umożliwia podłączenie do traktorka ogrodowego lub quada. Odpowiednio usytuowany środek ciężkości oraz duże koła sprawiają natomiast, że urządzenie nie jest kłopotliwe podczas transportu ręcznego.

Duży kosz na odpady o pojemności 700 litrów zwiększa wydajność pracy.

Urządzenie świetnie sprawdzi się podczas sprzątania alejek w parkach, oczyszczania podjazdów, chodników pól golfowych i trawników. Odkurzacz nadaje się do pracy w firmach usługowo ogrodniczych i komunalnych.

Wentylator napędzany jest jednocylindrowym silnikiem Briggs & Stratton o mocy 15 KM. Umieszczono na nim 8 łopatek, które pozwalają na szybkie zassanie oraz rozdrobnienie materiału.

Urządzenie wyposażone jest w rurę ssawną o przekroju 200mm i długości 3m, co umożliwia sprzątnięcie liści z trudno dostępnych miejsc.

Rura spiro posiada dodatkowe zawiesie umożliwiające łatwe jej przemieszczanie się i eliminujące efekt powstawania załamań, w których mogłoby dojść do zapchania się zassanym materiałem. Producent zastosował też ergonomiczny uchwyt dla operatora.

Opróżnienie worka na odpady jest niezwykle proste – wystarczy go odchylić do tyłu.

PARAMETRY TECHNICZNE

• SILNIK benzynowy, 4- suwowy o mocy 15 kM BRIGGS & STRATTON
• ROZRUSZNIK – ręczny
• ILOŚĆ ŁOPAT NA TURBINIE 8 szt.
• POJEMNOŚĆ WORKA 700 l
• WYDAJNOŚĆ ZASYSANIA 3800 m³/h
• PARAMETRY WĘŻA SSĄCEGO rura spiro podwieszana na uchwycie, średnica rury 200 mm, długość 3 m
• MASA 110 kg
• WYMIARY 240X97X127 cm
• ZUŻYCIE PALIWA ok 1,2 l/h

Oferowane urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie CE

GWARANCJA: Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł.

POLEXIM Import-Eksport
36-203 Izdebki 609
woj. Podkarpackie

Brak tagów

  

Nr ogł.: 2136149e17c5c171

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język