Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

63 500,00 pln

LiderPak cena za całą linię pakującą

LiderPak cena za całą linię pakującą - Obraz1LiderPak cena za całą linię pakującą - Obraz2LiderPak cena za całą linię pakującą - Obraz3

Opis

Spółka LiderPak oferuje dozowniki, półautomaty i automaty pakujące. Posiadamy konkurencyjne ceny na rynku i pomagamy krok po kroku dobrać odpowiednie urządzenia. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z naszą firmą, mają możliwość uzyskania informacji, na temat wykonania projektów opakowań i zakup foli do produkcji.

Wydajności standardowych automatów sięgają 30 opakowań na minutę, a zużycie prądu to zaledwie 1,5 kw/h, napięcie 230v. Czas oczekiwania na wykonanie linii pakującej to 30 dni roboczych.

Ilość osób do obsługi całej linii konfekcjonowania 1.

Podana cena dotyczy podajnika do produktu, maszyny automatycznej z czteroma torami do naważania i podajnika odbierającego gotowe paczki.

Gwarancja 12 miesięcy, zapewniamy serwis pogwarancyjny. Czas gwarancji można wydłużyć !
Wykonanie ze stali nierdzewnej, zgodnie z wymaganiami spożywczymi i medycznymi.
Długości woreczka możemy regulować w prosty i szybki sposób. Maszyny automatyczne czytają znacznik (marker) folii i po ustawieniu czujnika nie ma potrzeby dalszej regulacji. Temperatura zgrzewów płynnie regulowana dla różnych rodzai i grubości folii.
Zakres dozowania 1g – 2000g standard, z możliwością zwiększenia zakresu.
Dokładność 10g – 2000g, z możliwością zwiększenia zakresu.

Cała linia do konfekcjonowania składa się z transportera produktu do maszyny, maszyny pakującej, transportera odbierającego paczki i stołu obrotowego służącego do wygodnego pakowania w opakowania zbiorcze.

Rodzaje opakowań, które obsługuje nasza technologia:
-Woreczki typu poduszka (torebki)
-Większe worki
-Pojemniki i tacki
-Woreczki stojące (fałda boczna)

Uwaga, większość wartości podanych w ogłoszeniu może różnić się w zależności od potrzeb klienta. Ogłoszenie dotyczy linii pakującej najczęściej kupowanej.

Dodatkowe informacje w rozmowie telefonicznej.
Prosimy kontaktować się w godzinach 8-18, pon – sob.
Strona internetowa www.liderpak.eu

Nr ogł.: 76603fb30a15b1b

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Ogólne zastosowanie

Sponsorowane

Zmień język