Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

52 600,00 pln

Laser CO2 WS1309CM RECI W8, dostępny od ręki!

Laser CO2 WS1309CM RECI W8, dostępny od ręki! - Obraz1Laser CO2 WS1309CM RECI W8, dostępny od ręki! - Obraz2Laser CO2 WS1309CM RECI W8, dostępny od ręki! - Obraz3

Opis

Model: WS1309CM W6 RECI

Laser z pełną zamykaną obudowa, ze specjalną głowicą z funkcją cięcia metalu typu „Metal and Non Metal” oraz tubą laserową o mocy RECI W8.

Lasery WS-CM są wyposażone w stół podnoszony, który ułatwia pozycjonowanie materiału.

Modele WS-CM zostały zaprojektowane głównie do cięcia materiałów nie metalowych oraz metalu do grubości 1,5mm. Jest to najbardziej wszechstronny i uniwersalny laser na rynku w ofercie Co2. Laser pozwala ciąć stal węglową oraz nierdzewną z wysoką precyzją poprzez zastosowanie w głowicy czujnika dynamicznego auto fokusa, który w trybie rzeczywistym utrzymuje stałą odległość ~1mm do obrabianego materiału.

Model WS-CM standardowo jest wyposażony w stół przelotowy typu nożowego z dodatkową nakładką typu plaster miodu, kontroler Wi-Fi, znacznik laserowy typu „Red Cross” lub „Red Dot” oraz profesjonalny układ chłodzenia. Dzięki zastosowaniu opcji dodatkowej tzw. przystawki obrotowej (wrzeciona), zyskujemy dodatkowo możliwość obróbki brył przestrzennych takich jak butelki, kubki, puszki. Duża witryna i podświetlany przez diody LED obszar roboczy ułatwia obserwację pracy urządzania.

Wszystkie lasery Weni Co2 posiadają; nierdzewne elementy łączeniowe, wysokiej jakości markowe podzespoły, stabilną konstrukcję pozbawioną naprężeń powstałych podczas procesu produkcji, a dzięki zastosowaniu kontrolera Wi-Fi sterowanie wieloma laserami odbywa się za pomocą jednego komputera. Obsługa laserów Co2 marki Weni jest prosta i intuicyjna, oparta o profesjonalne oprogramowanie RDWorks oraz niezawodne kontrolery Ruida.

Podana cena jest kwotą netto.

Zapraszamy na prezentację urządzenia w naszym showroom’ie! Jeśli nie mogą Państwo przyjechać osobiście, prosimy o zgłoszenie materiałów do testów i wysłanie ich do nas na adres Podolska 18, 48-303 Nysa.

Biuro Obsługi Klienta: 77 433 71 30

Nr ogł.: 26260f56cfc2884b

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Obrabiarki

Sponsorowane

Zmień język