Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

20 500,00 pln

KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: 180 cm

KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: 180 cm - Obraz1KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: 180 cm - Obraz2KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: 180 cm - Obraz3KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: 180 cm - Obraz4KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: 180 cm - Obraz5KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: 180 cm - Obraz6

Opis

Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe tylno boczne (mulchery) o szerokości roboczej 180cm niemieckiej firmy JANSEN

Kosiarki bijakowe służą do skoszenia oraz jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Dzięki zastosowaniu ramienia istnieje możliwość użycia kosiarki do wykaszania poboczy dróg, rowów, grobli itp.

Oferowana wersja kosiarki posiada wzmocnioną przekładnię napędową wału roboczego co przekłada się na żywotność maszyny oraz posiada standardowo zamocowane młotki tnąco-bijakowe o kształcie łopatki o masie 1200g.

Ten model posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.

Dodatkowo rozwiązanie to sprawia, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.

Na zamówienie przezbrajamy kosiarki w łańcuchowe młotki rozdrabniające służące do pracy w terenie o dużej ilości kamieni, zanieczyszczeń oraz pniaków ściętych drzew.

Urządzenia zawieszane są na TUZ ciągników rolniczych. Napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM 540 obrotów natomiast układ hydrauliczny ramienia zasilany jest z wyjść hydrauliki zewnętrznej ciągnika

Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty) na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.

Charakterystyka oferowanej kosiarki:

* KOSIARKA MODEL JANSEN AGF-180

*Szerokość robocza -180 cm

*Masa urządzenia – 810 kg

*Minimalna moc ciągnika – 60 kM

*Obroty WOM – 540 / wałek przekazu mocy w zestawie

*Uzbrojenie standardowe – bijak łopatka 1200g: 16 szt

*Ustawienia kosiarki – 90 stopni góra, 55 stopni w dół

Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą. Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.

Na zestaw standardowy składają się : kosiarka AGF- 180

Uzbrojenie standardowe : bijak łopatka;

Wałek Kardana;

Instrukcja obsługi

Udzielamy 12 mcy gwarancji na oferowane przez nas artykuły.

Zamówiony towar wysyłamy firmą spedycyjną.

ZAPRASZAMY DO ODBIORU OSOBISTEGO

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY KATALOGOWEJ: http://polexim24.pl/

POLEXIM – Import-Eksport POLAND

36-203 Izdebki 609

woj. Podkarpackie

Tel/Fax 0048 13 43 99 355

Tel Kom. +48 606 358 756; +48 602 436 498

Nr ogł.: 8625c6187dd830b0

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Narzędzia rolnicze

Sponsorowane

Zmień język