Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

6 300,00 pln

KONTENER TYPU MULDA

KONTENER TYPU MULDA - Obraz1KONTENER TYPU MULDA - Obraz2KONTENER TYPU MULDA - Obraz3KONTENER TYPU MULDA - Obraz4KONTENER TYPU MULDA - Obraz5KONTENER TYPU MULDA - Obraz6KONTENER TYPU MULDA - Obraz7KONTENER TYPU MULDA - Obraz8KONTENER TYPU MULDA - Obraz9

Opis

Oferujemy Państwu kontenery typu MULDA w pojemnościach od 2 m3 do 12 m3:

– ML 2
– ML 3
– ML 5
– ML 7
– ML 10
– ML 12

Każdy z kontenerów dostępny jest w 3 wersjach:

– standardowy
– klapowy
– burtowy

PRZYDATNE Informacje podczas zakupu:

HAKI WYSYPOWE – Jesteśmy świadomi, że jest to jeden z najważniejszych elementów konstrukcji kontenera. Dlatego przykładamy do niego szczególną wagę, korzystamy z najwyższej jakości materiału i ściśle kontrolujemy jego wykonanie.

CZOPY – Jako najważniejsze elementy konstrukcji czopy wysypowe w naszych kontenerach są wykonane z pełnego odlewu, stanowią całość, nie są spawane z części, co gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo eksploatacji i zdecydowanie wyższą wytrzymałość niż w produktach konkurencyjnych. Czopy powstają z najlepszego gatunku stali pod ścisłym nadzorem inżynierów.

UCHWYTY TRANSPORTOWE – Wykonywane zgodnie z normą DIN. Umożliwiają jednoczesny transport kilku kontenerów.

UCHWYTY DO SIATKI (PLANDEKI) -Dzięki innowacyjnym kształtom naszych uchwytów oczkowo- hakowych, można stosować wymiennie lub jednocześnie, siatkę i plandekę, które zabezpieczają ładunek podczas transportu.

BLACHY OPOROWE – Elementy te zostały specjalnie zaprojektowane i są dodatkowo wzmacniane, dzięki czemu możliwy jest bezpieczny transport kilku kontenerów jednocześnie, bez ryzyka zaklinowania.

MECHANIZM KLAP – Mechanizm podnoszenia klap, zastosowany w naszych kontenerach pozwala na ich otwarcie i pozostawienie w dowolnej pozycji bez użycia siły.

ZAMKNIĘCIA KLAP – Stosowane w naszych kontenerach, pochodzą od doświadczonego producenta i lidera w branży, co daje gwarancję wysokiej jakości i wytrzymałości.

ZAMKI BURTY – Zastosowane zamki burtowe, zostały zaprojektowane przez naszych inżynierów w taki sposób, który pozwala przenosić ogromne obciążenia, a jednocześnie będzie bezpieczny i łatwy w obsłudze dla eksploatujących.

WZMOCNIENIA WEWNĘTRZNE – Ich zastosowanie powoduje uzyskanie sztywności i stabilności całej konstrukcji kontenera, co nawet przy maksymalnym obciążeniu gwarantuje niezmienność kształtu i możliwość długiej eksploatacji.

WZMOCNIENIA ZEWNĘTRZNE – Ich zastosowanie powoduje uzyskanie sztywności i stabilności całej konstrukcji kontenera, co nawet przy maksymalnym obciążeniu gwarantuje niezmienność kształtu i możliwość długiej eksploatacji.

Nasze kontenery są lakierowane wg. dowolnego koloru z palety RAL farbami firmy NOVATIC w bezpyłowej komorze firmy FOBO.

Dzięki zastosowanym technologiom, osiągamy trwałą, odporną na warunki atmosferyczne i intensywną eksploatację powłokę.

Ze względy na ciągłe zmiany cen stali zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia oferty.
Pełny asortyment znajdą Państwo na stronie: www. kontenery lobo. pl

Zapraszam do współpracy

Rafał : 735 99 55 28

Nr ogł.: 248628f6ca63cd74

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język