Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

4 490,00 pln

Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l

Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz1Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz2Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz3Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz4Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz5Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz6Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz7Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz8Kontener metalowy uchylny do wózka widłowego 2200l - Obraz9

Opis

Pojemnik z koszem obracanym typu TK 2200 przeznaczony jest do zbierania, magazynowania oraz transportowania różnego rodzaju materiałów.

Doskonale sprawdza się on w warsztatach, magazynach, halach produkcyjnych, składach złomu i wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba szybkiego opróżnienia zawartości pojemnika.

Pojemnik konstrukcyjnie jest dostosowany do transportowania go wózkiem widłowym lub opcjonalnie wózkiem paletowym po doposażeniu pojemnika w dodatkowe podstawki.

Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi precyzyjnie podstawić pojemnik w miejsce jego załadunku lub rozładunku, co w przypadku hal i parków maszynowych o ograniczonej przestrzeni jest bardzo ważne.

Opcjonalnie istnieje możliwość na życzenie klienta dodatkowo wyposażanie pojemnika w kółka jezdne, co znacznie zwiększa jego mobilność i uniwersalność.

Podstawowymi częściami składowymi pojemnika z koszem uchylnym są: podstawa o konstrukcji umożliwiającej współpracę z widłami wózka widłowego oraz kosz ładunkowy.

Konstrukcja tych elementów zapewnia możliwość bezwładnego przechylania się kosza w celu jego opróżnienia oraz bezwładny jego powrót do pozycji wyjściowej po jego rozładunku z wykorzystaniem jedynie pochyłu masztu wózka widłowego.

Pojemnik został wyposażony w zbijakowo-cięgnowy zespół odblokowywania zamka kosza, który pozwala operatorowi wózka obsługiwanie go bez konieczności wychodzenia z
kabiny.

Aby nie doszło do przypadkowego zwolnienia zamka pojemnik posiada blokadę, która zabezpiecza przed niechcianym odblokowaniem zamka podczas magazynowania lub transportu.

Podczas przechylania się kosza i jego rozładunku następuje automatyczne podnoszenie obejmy co zabezpiecza pojemnik przed jego zsunięciem się z wideł.

Przedmiotem ogłoszenia jest pojemnik 2200 litrowy wykonany z blachy o grubości 3 mm.

Wymiary:

Pojemność:
2200 Litrów

Wymiar:
2200 x 1803 x 1066 mm

Waga:
320 kg

Grubość blachy:
3mm

Magazyn: Zwoleń woj. mazowieckie

Rafał: 735 99 55 28

4490 zł netto

Aktualne ceny znajdziecie Państwo na stronie: www. kontenery lobo. pl

Nr ogł.: 1265ef45290ad2e1

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język