Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

6 190,00 pln

Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka

Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz1Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz2Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz3Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz4Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz5Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz6Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz7Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz8Koleba samorozładowcza 2000 litrów do wózka - Obraz9

Opis

Pojemnik z koszem obracanym typu TK 2000 przeznaczony jest do zbierania, magazynowania oraz transportowania różnego rodzaju materiałów.

Doskonale sprawdza się on w warsztatach, magazynach, halach produkcyjnych, składach złomu i wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba szybkiego opróżnienia zawartości pojemnika.

Pojemnik konstrukcyjnie jest dostosowany do transportowania go wózkiem widłowym lub opcjonalnie wózkiem paletowym po doposażeniu pojemnika w dodatkowe podstawki.

Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi precyzyjnie podstawić pojemnik w miejsce jego załadunku lub rozładunku, co w przypadku hal i parków maszynowych o ograniczonej przestrzeni jest bardzo ważne.

Opcjonalnie istnieje możliwość na życzenie klienta dodatkowo wyposażanie pojemnika w kółka jezdne, co znacznie zwiększa jego mobilność i uniwersalność.

Podstawowymi częściami składowymi pojemnika z koszem uchylnym są: podstawa o konstrukcji umożliwiającej współpracę z widłami wózka widłowego oraz kosz ładunkowy.

Konstrukcja tych elementów zapewnia możliwość bezwładnego przechylania się kosza w celu jego opróżnienia oraz bezwładny jego powrót do pozycji wyjściowej po jego rozładunku z wykorzystaniem jedynie pochyłu masztu wózka widłowego.

Pojemnik został wyposażony w zbijakowo-cięgnowy zespół odblokowywania zamka kosza, który pozwala operatorowi wózka obsługiwanie go bez konieczności wychodzenia z
kabiny.

Aby nie doszło do przypadkowego zwolnienia zamka pojemnik posiada blokadę, która zabezpiecza przed niechcianym odblokowaniem zamka podczas magazynowania lub transportu.

Podczas przechylania się kosza i jego rozładunku następuje automatyczne podnoszenie obejmy co zabezpiecza pojemnik przed jego zsunięciem się z wideł.

Przedmiotem ogłoszenia jest pojemnik 2000 litrowy wykonany z blachy o grubości 4 mm.

Wymiary:

Pojemność:
2000 Litrów

Wymiar:
1280 x 1977 x 1396 mm

Waga:
380 kg

Grubość blachy:
4mm

Magazyn: Zwoleń woj. mazowieckie

Rafał: 735 99 55 28

6190 zł netto

Aktualne ceny znajdziecie Państwo na stronie: www. kontenery lobo. pl

Nr ogł.: 5455eff1d0798d13

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Pozostałe

Sponsorowane

Zmień język