Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się ] 

13 500,00 pln

Ciągnik jednoosiowy z kosiarką bijakową, moc silnika 8 KM. Szerokość koszenia 60cm. Skrzynia biegów.

Ciągnik jednoosiowy z kosiarką bijakową, moc silnika 8 KM. Szerokość koszenia 60cm. Skrzynia biegów. - Obraz1Ciągnik jednoosiowy z kosiarką bijakową, moc silnika 8 KM. Szerokość koszenia 60cm. Skrzynia biegów. - Obraz2Ciągnik jednoosiowy z kosiarką bijakową, moc silnika 8 KM. Szerokość koszenia 60cm. Skrzynia biegów. - Obraz3Ciągnik jednoosiowy z kosiarką bijakową, moc silnika 8 KM. Szerokość koszenia 60cm. Skrzynia biegów. - Obraz4Ciągnik jednoosiowy z kosiarką bijakową, moc silnika 8 KM. Szerokość koszenia 60cm. Skrzynia biegów. - Obraz5

Opis

Oferujemy fabrycznie nowe mikro ciągniki jednoosiowe uzbrojone w kosiarkę bijakową Jansen HSM-60 napędzane silnikami benzynowymi o mocy 8 KM.

Kosiarka bijakowa HSM-60 jest zbudowana w formie samobieżnego ciągnika jednoosiowego na stałe połączonego z kosiarką bijakową. Maszyna posiada niezależny napęd układu jezdnego oraz wału roboczego uzbrojonego w noże bijakowe typu „Y” co ułatwia start kosiarki oraz sprawia, że w czasie koszenia można zmieniać biegi bez konieczności zatrzymania wału rozdrabniacza ( dokładniej wykasza).

Kosiarka wyprodukowana została z myślą o pracach w ogrodnictwie ( wykaszanie międzyrzędzi w uprawach) oraz rolnictwie i leśnictwie ( wykaszanie plantacji oraz nasadzeń drzew).

Maszyna służy do wykaszania niskiej i wysokiej trawy. Wysokość koszenia reguluje się ręcznie ustawieniem wysokości wału roboczego (pokrętło), natomiast w przypadku wjechania kosiarką w wysoką trawę, przednia pokrywa reguluje się automatycznie unosząc się lub opuszczając w zależności od wysokości i gęstości trawy.

Napęd kosiarki posiada wbudowaną skrzynię biegów: 3 biegi do przodu, 1 wsteczny.

Kierowanie odbywa się płynnie poprzez włączenie lub wyłączenie napędu na koło prawe / lewe przy pomocy manetek.

Standardowo zastosowano koła o podwyższonym profilu opony w celu ułatwieniu wykonania pracy na pochyłościach oraz podmokłym terenie.

PARAMETRY TECHNICZNE

• SILNIK – Benzynowy, 8 kM, 252 cm3

• BIEGI – 3 DO PRZODU, 1 DO TYŁU

• KOŁA – 13×5.00-6

• SZEROKOŚĆ ROBOCZA – 60cm / 32 bijaki „Y”

• WYSOKOŚĆ KOSZENIA – Regulowana od 20 do 80 mm

• MASA – Około 140 kg

• INNY OSPRZĘT DEDYKOWANY – Nie

POLEXIM – Import-Eksport

36-203 Izdebki 609

woj. Podkarpackie

KONTAKT:

+48 602436498

+48 606358756

Brak tagów

  

Nr ogł.: 2895c61791525abb

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Promowane: Ciągniki i Traktory

Sponsorowane

Zmień język